Sjednica Strukovne skupine poslovanja nekretninama

Objavljeno: 25. 05. 2020. , Ažurirano: 26. 05. 2020.

U Komori Zagreb 29. svibnja održat će se 2. sjednica Strukovne skupine poslovanja nekretninama HGK – Komore Zagreb. Glavna tema sjednice biti će situacija na tržištu poslovanja nekretninama uslijed krize izazvane koronavirusom i potresa u Zagreb.

Strukovna skupina poslovanja nekretninama HGK – Komore Zagreb djeluje od 2015. godine, te okuplja posrednike s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije upisane u Registar posrednika pri HGK. Cilj im je zajedničko rješavanje problema te promicanja struke. Na plenarnoj sjednici održanoj 28. listopada 2020. godine za predsjednicu Strukovne skupine ponovo je izabrana Lana Mihaljinac Knežević, Zagreb West d.o.o., a za potpredsjednike Filip Vukelić, Bonus nekretnine d.o.o., Lada Košuta Vukić, PBZ Card d.o.o., Tomislav Gregurić, Renova nekretnine d.o.o. i Davor Drvar iz agencije Artitektura Drvar d.o.o..