Izvor: Pixabay

Sjednica Strukovne skupine djelatnosti upravljanja zgradama i nekretninama ŽK Rijeka

Objavljeno: 07. 11. 2018. , Ažurirano: 08. 11. 2018.

U Županijskoj komori Rijeka, u utorak, 13. studenoga, u 10 sati održat će se sjednica Strukovne skupine djelatnosti upravljanja zgradama i nekretninama ŽK Rijeka.

Uz usvajanje zapisnika s konstituirajuće sjednice Strukovne skupine održane 24. svibnja 2018. te pregled realizacije zaključaka, teme sjednice bit će:

• Plan i program rada Strukovne skupine djelatnosti upravljanja zgradama i nekretninama ŽK Rijeka za razdoblje 2019. - 2023.
  • Energetska obnova – realizacija natječaja iz 2016. godine s osvrtom na rokove završetka natječaja.

Na sjednici će biti prezentiran i projekt Digitalna komora – nova informacijsko-komunikacijska platforma za e-usluge HGK.

Kontakt: Sanja Antonin, viša stručna suradnica u Odsjeku za industriju, graditeljstvo, poljoprivredu i turizam (tel.: 051/2019 139; e-adresa: santonin@hgk.hr).