Izvor: Brodosplit

Sjednica Strukovne grupacije brodogradnje, strojogradnje i metaloprerađivačke industrije

Objavljeno: 21. 05. 2020. , Ažurirano: 21. 05. 2020.

Strukovna grupacija brodogradnje, strojogradnje i metaloprerađivačke industrije HGK – Županijske komore Split održat će online sjednicu u srijedu, 27. svibnja, u 10 sati.

Na sjednici će biti riječi o poslovanju u doba pandemije uzrokovane bolesti COVID-19, prijedlozima mjera za revitalizaciju poslovanja te aktualnim projektima i aktivnostima Splitsko-dalmatinske županije i Hrvatske gospodarske komore.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša, tel.: 021 / 321-139, apuzic@hgk.hr.

Molimo vas da sudjelovanje na sjednici potvrdite ispunjavanjem obrasca u nastavku. Prijavljeni sudionici dobit će link za aplikaciju putem koje će se održati sjednica.