Seminar Posljedice na vanjskotrgovinsko poslovanje povlačenja Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU (BREXIT)

Objavljeno: 19. 03. 2019. , Ažurirano: 19. 03. 2019.

CroatiaPRO odbor, Sektor za promet i veze, Županijska komora Rijeka i Carinska uprava Republike Hrvatske (CURH), pozivaju na seminar iz programa Olakšavanje trgovine i transporta 2019. – Posljedice na vanjskotrgovinsko poslovanje povlačenja Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU (BREXIT), koji će se održati u srijedu, 27. ožujka, u 11 sati u Županijskoj komori Rijeka, na aresi Bulevar oslobođenja 23 (velika dvorana u prizemlju).

Predviđeno trajanje seminara je do 14 sati, a sudjelovanje na seminaru je besplatno.

Predavači:

• Ljubica Galić, voditeljica Odjela za provedbu carinskih procedura u CURH-u
  • Vlatko Ciganek, voditelj Odjela za podrijetlo u CURH-u

Prijavni obrazac je u nastavku, a za sve dodatne informacije molimo obratite se Sari Štrljić (tel.: 051/209-148, e-adresa: sstrljic@hgk.hr).