Seminar o uspješnosti primjene halal certifikata na međunarodnom tržištu

Objavljeno: 16. 10. 2020. , Ažurirano: 16. 10. 2020.

Pozivamo tvrtke na seminar Uspješnost primjene halal certifikata na međunarodnom tržištu koji će se održati u četvrtak, 22. listopada, u 11 sati, u HGK – Županijskoj komori Osijek, Europske avenije 13. Radionicu organizira Županijska komora Osijek u suradnji sa Centrom za certificiranje halal kvalitete.

U sklopu seminar bit će predstavljena knjiga Halal – standard po mjeri čovjeka autora Aldina Dugonjića, rukovoditelja Centra. U knjizi se pojašnjava pojam halala te daju praktični primjeri s tržišta prehrane, kozmetike, turizma i ugostiteljstva. Također se daju odgovori na brojna pitanja vezana za ulogu halala u certificiranju i standardizaciji, razvoju halal tržišta, utjecaju halala na razvoj gospodarstva te njegov doprinos izvozu i turizmu.

Seminar je namijenjen proizvođačima, hotelijerima, ugostiteljima, turističkim agencijama, turističkoj zajednici, znanstvenoj i akademskoj zajednici te novinarima.

U sklopu seminara o svojim iskustvima govoriti će jedan od certificiranih proizvođača.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, ali je potrebno prijaviti se putem online prijave u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je srijeda, 21. listopada.

Broj polaznika je, zbog epidemioloških razloga, ograničen na 30 sudionika.