Izvor: Pixabay

Seminar o poreznoj reformi i pripremama za završni račun u ŽK Osijek

Objavljeno: 31. 10. 2018. , Ažurirano: 02. 11. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira jesenski ciklus seminara pod nazivom Porezna reforma i pripreme za završni račun.

U HGK – Županijskoj komori Osijek seminar će se održati u petak, 23. studenoga, od 9.30 do 14 sati.

Na seminaru će ovlašteni porezni savjetnici govoriti o izmjenama poreznih propisa koje stupaju na snagu 1. siječnja 2019. godine, i to u porezu na dobit, porezu na dodanu vrijednost, porezu na dohodak, doprinosima, porezu na promet nekretnina te Općem poreznom zakonu.

U drugom dijelu seminara bit će riječi o pripremama za završni račun.

Sudjelovanje na seminaru za članice HGK je besplatno, ali se potrebno prijaviti online prijavnicom u nastavku teksta. Prijave se zaprimaju najkasnije do četvrtka, 21. studenoga ili do ispunjenja kapaciteta.

Program seminara u pratećim je dokumentima.