SecureTech 2022. - zaštita kritične infrastrukture

Objavljeno: 17. 10. 2022. , Ažurirano: 23. 11. 2022.

Pozivamo vas na 7. konferenciju SecureTech o cyber i informacijskoj sigurnosti, koja će biti održana u četvrtak, 24. studenog 2022. godine, od 9 sati, u HUB 385, u Zagrebu, na adresi Petračićeva 6.

SecureTech konferencija bavi se izazovima u upravljanju cyber i informacijskom sigurnosti u velikim organizacijama.

Svjedoci smo čestih cyber napada na operatere kritične infrastrukture stoga je ova 7. konferencija SecureTech posvećena upravo temi zaštite kritične infrastrukture.

U sklopu konferencije, svoje će iskustvo izložiti stručnjaci iz hrvatskih tvrtki koje upravljaju kritičnom infrastrukturom u Republici Hrvatskoj.

Konferenciju organizira Hrvatska gospodarska komora u suradnji s (ISC)² Adriatic Chapter.

Očekuje se sudjelovanje rukovoditelja odjela za cyber i informacijsku sigurnost velikih uspješnih tvrtki u Hrvatskoj te stručnih predavača koji će svoje znanje i iskustvo iz prakse prenijeti sudionicima konferencije.

Cilj konferencije SecureTech je razmjena stručnih znanja i primjene najboljih sigurnosnih praksi, osvješćivanje o važnosti cyber i informacijske sigurnosti, pružanje uvida u nove sigurnosne tehnologije i standarde te smjernice o tome što donosi budućnost u svijetu cyber i informacijske sigurnosti.

Pozivamo vas da zajedno pridonesemo viziji stvaranja sigurnijih IT rješenja i očuvanju podataka i poslovnih sustava.

Konferencija će se održati uživo uz dostupnost snimke nakon konferencije.

Program za ispis nalazi se OVDJE.

Govornici

Više o govornicima pronađite OVDJE

Prijava za sudjelovanje na konferenciji

Za sudjelovanje na konferenciji potrebno se prijaviti putem Digitalne komore ili obrasca za prijavu koji se nalazi u nastavku, ispod programa.

Vrijeme Aktivnost
08:30 - 09:00 Registracija
09:00 - 09:15 Uvodna obraćanja organizatora
09:15 - 09:45 Istraživanja u području sigurnosti kritične infrastrukture - Tamara Hadjina, Končar Digital d.o.o.
09:50 - 10:20 Red Teaming Tales - Saša Jušić, Infigo IS d.o.o.
10:35 - 11:20 PANEL: Zaštita kritične infrastrukture - Ivan Šturlić, Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d. // Sven Škrgatić, A1 Hrvatska d.o.o. // Stjepan Groš, Fakultet elektrotehnike i računarstva // Ana Balaško, HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. // Stjepan Jambrak, Janaf d.d. // Dražen Milković, Klinički bolnički centar Zagreb
11:25 - 11:55 “Design Patterns” for moving data from on-prem to cloud and how to secure them - Nikola Sever, Syntio d.o.o.
12:00 - 12:30 Tko, kako i zašto bi napao operatera ključnih usluga - Stjepan Groš, Fakultet elektrotehnike i računarstva
12:30 - 13:30 Pauza za ručak
13:30 - 14:00 Completing the circle - Vlatko Košturjak, Diverto d.o.o.
14:05 - 14:35 Region locks arriving - Jurica Čular, Infobip d.o.o.
14:40 - 15:10 Napredne tehnike obrane i napada u korporativnim sustavima - Barbara Ilić i Danijel Teslić, Combis d.o.o.
15:15 - 15:30 Zaključci konferencije i završna riječ