Novosti i događanja

Objava

Neiskorišten gospodarski potencijal otpadnog tekstila

Objava

Paška sirana jedina tvrtka iz Hrvatske u misiji europskog povjerenika...

Manifestacija

XVIII. ocjenjivanje kakvoće slavonskog kulena u ŽK Osijek

Sastanak

OTKAZANO!!! - Predstavljanje Međunarodnog sajma namještaja i uređenja...

Objava

Šest zlatnih i dvije srebrne medalje na Novosadskom sajmu za proizvode...

Objava

Posjet gospodarske delegacije pokrajini Friuli Venezia Giulia

Sastanak

Sastanak predstavnika metaloprerađivačke industrije sjeverne Hrvatske...

Edukacija

Edukacija o pisanju EU projekata u ŽK Pula

Sajam - HGK

Potpredsjednik HGK Kovačević: Većom potrošnjom ribe čuvamo i domaća ra...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja pića

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Barbara Didović Stručni referent Tel: +385 32 441 155 Email: bdidovic@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Jurica Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr
  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Pretraživanje novosti