Novosti i događanja

Sastanak

Sastanak predstavnika metaloprerađivačke industrije sjeverne Hrvatske...

Edukacija

Edukacija o pisanju EU projekata u ŽK Pula

Sajam - HGK

Potpredsjednik HGK Kovačević: Većom potrošnjom ribe čuvamo i domaća ra...

Edukacija

Stručna rasprava o Dieselgateu u ŽK Zadar

Edukacija

ŽK Sisak: Poziv na HACCP edukaciju

Edukacija

Predstavljanje natječaja Uvođenje sustava upravljanja poslovnim proces...

Sastanak

Predstavnici ŽK Sisak u posjetu tvrtki Optiplast

Sajam - HGK

Sajam Vitafoods Europe 2018: Hrvatske tvrtke u potrazi za boljim tržiš...

Manifestacija

Predstavljanje hrvatskih vina i hrvatske turističke ponude u Münchenu

Prerađivačka industrija

Proizvodnja metala i metalnih proizvoda

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Petar Fočić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za metaloprerađivačku industriju Tel: +385 43 244 944 Email: uprava@tomo-vinkovic.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

  • Mladen Križaić predsjednik Tel: +385 40 630 050 Email: mkrizaic@hgk.hr
  • Silverije Petriš Viši stručni suradnik Tel: +385 40 630 052 Email: spetris@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti