Novosti i događanja

Objava

Neiskorišten gospodarski potencijal otpadnog tekstila

Sastanak

Stručni skup o mogućnosti zamjene fosilnih goriva obnovljivim izvorima...

Edukacija

Seminar Otpad i opasne tvari – praktični primjeri

Sajam - HGK

Hrvatske tvrtke posjetile sajam IFAT 2018 u Münchenu

Sastanak

Zajednička sjednica Strukovne skupine komunalnog gospodarstva i Struko...

Edukacija

Radionica o postavljanju i ostvarivanju ciljeva

Objava

Predstavljena knjiga Zlatka Milanovića i Dinka Sinčića: Mehanička obra...

Edukacija

U Šibeniku održan Investicijski forum Lider Investa Dalmacije i južne...

Edukacija

ŽK Pula poziva na radionicu u svibnju Pokreni digitalnu transformaciju...

Zaštita okoliša i gospodarenje vodama

Komunalno gospodarstvo

Županijska komora Koprivnica

  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Josip Desović stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jdesovic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Ivana Pustahija Viši stručni referent Tel: +385 51 209 144 Email: ipustahija@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Ivana Šare Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 199 Email: isare@hgk.hr
  • Martina Deša Stručni suradnik Tel: +385 23 643 785 Email: mdesa@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti