Novosti i događanja

Manifestacija

Ovogodišnje obilježavanje Svjetskog dana sajmovanja u Virovitici

Edukacija

Edukacija o pisanju EU projekata u ŽK Pula

Edukacija

Dodatno predavanje u Osijeku o usklađivanju s Općom uredbom o zaštiti...

Edukacija

Seminar o poslovanju s Kinom putem aplikacije WeChat

Sajam - HGK

O GDPR-u na sastanku splitskog ogranka Hrvatske udruge poslovnih žena...

Edukacija

U Zagrebu održana edukacija o zaštiti osobnih podataka u turizmu

Edukacija

ŽK Osijek: Edukativna radionica Biznis akademija

Edukacija

Radionica o postavljanju i ostvarivanju ciljeva

Edukacija

U Šibeniku održan Investicijski forum Lider Investa Dalmacije i južne...

Informacije i komunikacije

Županijska komora Koprivnica

  • Dijana Crljen Referent Tel: +385 48 674 560 Email: dcrljen@hgk.hr
  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Ana Mađer Viši stručni referent Tel: +385 48 674 572 Email: amader@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Virovitica

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Srećko Remetin, oec. viši stručni referent Tel: +385 21 321 149 Email: sremetin@hgk.hr
  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Suzana Prkić Jurić, prof. viša stručna savjetnica Tel: +385 21 321 124 Email: sprkic@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Pula

  • HGK Županijska komora Pula Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr
  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr
  • Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr
  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Komora Zagreb

  • Zdravko Čizmar viši stručni savjetnik Tel: +385 1 460 6713 Email: zcizmar@hgk.hr
  • Damir Sović stručni referent Tel: +385 1 460 6811 Email: dsovic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Zorica Štambuk Stručna referentica Tel: +385 22 311603 Email: zstambuk@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Tomislava Fajdetić Stručni referent Tel: +385 53 773 307 Email: tfajdetic@hgk.hr
  • Milan Kranjčević Direktor Tel: +385 53 771 001 Email: mkranjcevic@hgk.hr

Pretraživanje novosti