Novosti i događanja

Objava

ŽK Koprivnica partner u EU projektu Partnerstvo za sve 2

Edukacija

Edukacija o pisanju EU projekata u ŽK Pula

Sastanak

Održan prvi sastanak Foruma jadransko-jonskih gospodarskih komora i Ud...

Objava

Trgovcima i turističkom sektoru dostupno 76 milijuna kuna za energetsk...

Edukacija

Predstavljanje natječaja Uvođenje sustava upravljanja poslovnim proces...

Sastanak

Započeo EU projekt AKO – Aktiviraj se i konkuriraj!

Edukacija

Seminar o poslovanju u Austriji

Edukacija

U Dubrovniku edukacija o primjeni Uredbe o zaštiti osobnih podataka (G...

Manifestacija

3. Istarski energetski dani

EU

Središnjica

Županijska komora Bjelovar

  • Vjerana Križić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 068 Email: vkrizic@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Vlahinja Viši stručni referent Tel: +385 48 674 562 Email: svlahinja@hgk.hr
  • Vlatka Grotić Samaržija Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 564 Email: vgrotic@hgk.hr
  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Maja Balen Mušija stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mbalen@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Jelena Radić Viša stručna referentica Tel: +385 31 223 821 Email: jradic@hgk.hr
  • Ivana Erak Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 852 Email: ierak@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Suzana Kolesarić Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 044 Email: skolesaric@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Željko Cetina Stručni suradnik Tel: +385 52 378 125 Email: zcetina@hgk.hr

Županijska komora Krapina

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr
  • Josip Brezetić stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jbrezetic@hgk.hr
  • Nikolina Škrinjar stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: nskrinjar@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Irena Banić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: ibanic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Lucija Kero Stručni suradnik Tel: +385 51 209 127 Email: lkero@hgk.hr
  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Maša Jurin Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 194 Email: mjurin@hgk.hr
  • Marija Mišulić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 192 Email: mmisulic@hgk.hr
  • Ivan Jadreško stručni suradnik Tel: +385 23 643 197 Email: ijadresko@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

  • Jagoda Horvat Stručna suradnica Tel: +385 40 311 165 Email: jhorvat@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Iva Kuliš, oec. viša stručna referentica Tel: +385 21 321 143 Email: ikulis@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Šibenik

  • Jagoda Vlahov Viša stručna suradnica Tel: +385 22 311606 Email: jvlahov@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Nikolina Trojić viša stručna savjetnica Tel: +385 20 312 093 Email: ntrojic@hgk.hr

Pretraživanje novosti