Novosti i događanja

Objava

Prikaz Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka – GDPR

Objava

Dodijeljene nagrade ženama poduzetnicama

Objava

Društveno odgovorno poslovanje podiže konkurentnost

Edukacija

Radionica u ŽK Bjelovar o pripremi i izradi marketinškog plana

Edukacija

Edukacija o komunikaciji i načelima poslovnog i međunarodnog pregovara...

Objava

Predsjednik HGK Burilović proglašen članom Akademije tehničkih znanost...

Objava

Luka Burilović jednoglasno ponovno izabran za predsjednika ICC-a Hrvat...

Sastanak

U ŽK Koprivnica održana konferencija poduzetnica

Edukacija

Edukacija o pisanju EU projekata u ŽK Pula

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mila Katavić stručna suradnica Tel: +358 20 312 094 Email: mkatavic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti