Održan sastanak predstavnika računovodstvenih djelatnosti Županijske komore Dubrovnik

Objavljeno: 14. 05. 2018. , Ažurirano: 16. 05. 2018.

U ŽK Dubrovnik, 15. svibnja  održan je sastanak članica registriranih za obavljanje računovodstvenih djelatnosti. Tema sastanka bilo je osnivanje Udruženja računovođa na nacionalnoj razini te izbor predstavnika koji bi zastupali računovođe Dubrovačko-neretvanske županije u radnim tijelima Udruženja.

Na sastanku su izabrana dva predstavnika iz tvrtki Adut d. o. o. i Vrtovi Neretve d. o. o., za izbor predsjednika vijeća i člana vijeća u Udruženje računovođa HGK.

Predstavnici će sudjelovati na konstituirajućoj sjednici Udruženja računovođa, koja će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Zagrebu 30. svibnja.