Izvor: Pixabay

Sastanak Strukovne grupacije putničkoga prijevoza Županijske komore Osijek

Objavljeno: 18. 10. 2019. , Ažurirano: 18. 10. 2019.

Sastanak Strukovne grupacije putničkog prijevoza održat će se u utorak, 22. listopada, u 9 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Tema je aktualna problematika u putničkom prijevozu odnosno prijedlozi načina na koji se prijevoznici mogu prijaviti na predstojeći županijski natječaj za koncesiju za prijevoz školske djece na području Osječko-baranjske županije.

Sudionici će sastanka također biti informirani o novoj usluzi Hrvatske gospodarske komore – Izdavanju Knjige putnih listova u povremenom prijevozu putnika u unutarnjem cestovnom prometu s pripadajućim dokumentima.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na sastanku mogu se prijaviti putem online prijave u nastavku ovog teksta.