Pozivamo vas na Konferenciju nautičkog turizma HGK

Objavljeno: 01. 04. 2019. , Ažurirano: 02. 04. 2019.

Konferencija nautičkog turizma održat će se 11. i 12. travnja u Županijskoj komori Split radi pripreme mirne, uspješne i sigurne sezone na moru te komunikacije o svim važnim temama za nautički turizam.

Na konferenciji će se okupiti svi dionici nautičkog turizma i sve mjerodavne institucije.

Održat će se sjednice Udruženja pružatelja usluga na plovilima – charter, grupacija Udruženja turističkih brodara - Grupacije jahti s profesionalnom posadom, Grupacije brodova na višednevnim putovanjima i Grupacije brodova i brodica na jednodnevnim izletima te Zajednice ronilačkog turizma.

Središnje događanje bit će upravo koordinacijski sastanak svih nautičkih udruženja HGK s mjerodavnim institucijama u nautici.

Kontakt-osoba u HGK jest Saša Zrnić: szrnic@hgk.hr, 01/456 1662, a u Županijskoj komori Split Nataša Bušić; nbusic@hgk.hr; 021/321 118.

Program konferencije možete pronaći na poveznici PROGRAM.