Izvor: Pixabay

Prijavite se na edukacije o zaštiti osobnih podataka (GDPR) u turističkom sektoru

Objavljeno: 20. 03. 2018. , Ažurirano: 04. 09. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Agencijom za zaštitu osobnih podataka (AZOP) te Hrvatskom turističkom zajednicom i Hrvatskom obrtničkom komorom organizira ciklus edukacija radi pružanja potpore trgovačkim društvima iz turističkog sektora u procesu usklađivanja sa zahtjevima Uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR).

Nakon edukacija u Puli, Rijeci, Šibeniku, Splitu, Zagrebu i Zadru, edukacija će se održati u Dubrovniku, u Hotelu Adria, Radnička ulica 46, u utorak 30. listopada u 10 sati, a program i prijavnica je dostupna OVDJE. Kontakt u ŽK Dubrovnik je Nikolina Trojić – ntrojic@hgk.hr020/312-093.

Prijave će se prihvaćati redoslijedom zaprimanja, do popunjavanja kapaciteta dvorane (molimo da prijavite jednog sudionika po tvrtki). Edukacije su besplatne.

Edukacije su već održane 22. ožujka u Puli, 23. ožujka u Rijeci, 28. ožujka u Šibeniku, 27. ožujka u Splitu, 16. svibnja u Zagrebu i 18. svibnja u Zadru.