ŽK Pula poziva na radionicu GDPR godinu dana kasnije – iskustva u provedbi, usklađenje kompanija, česta pitanja i revizija

Objavljeno: 09. 05. 2019. , Ažurirano: 20. 05. 2019.

08/Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Pula, u suradnji s odvjetnicom Anom Brbić Valković i poslovnim konzultantom Dankom Pigcem iz tvrtke Pragmatekh d.o.o., pozivaju vas na radionicu GDPR godinu dana kasnije – iskustva u provedbi, usklađenje kompanija, česta pitanja i revizija, koja će se održati u utorak, 21. svibnja, u 10 sati, u HGK – ŽK Pula, na adresi Carrarina 5.

Ovom edukacijom bit će obuhvaćena područja provedbe Opće uredbe (GDPR) i Zakona o provedbi tijekom prve godine od stupanja na snagu te najčešće pogreške pri usklađenju poslovanja poslovnih subjekata. Također, bit će riječi o istragama Agencije za zaštitu osobnih podataka (AZOP), o radu drugih nacionalnih nadzornih tijela te o važnosti revizije usklađenosti poslovanja.

Cilj je radionice skrenuti pažnju na najčešće greške u implementaciji, prikazati stanje usklađenja i iskustva u radu AZOP-a te na važnost revizije.

Kome je namijenjena edukacija: članovima uprava i direktorima poslovnih subjekata te službenicima za zaštitu podataka u poslovnim subjektima prvenstveno iz djelatnosti trgovine.

Članice HGK ne plaćaju naknadu za radionicu. Predviđeno trajanje radionice jest 90 minuta + 30 minuta za pitanja i odgovore.

Predavači i voditelji radionice su:

• odvjetnica Ana Brbić Valković, samostalna odvjetnica od 2008. godine, čiji ured pruža usluge savjetovanja i zastupanja iz područja građanskog prava, posebno radnog i trgovačkog, u posljednje vrijeme s naglaskom na usklađenju poslovanja poslovnih subjekata s Općom uredbom (GDPR). Odvjetnica sudjeluje u projektima usklađenja GDPR-a s pravne strane, tumačenjem Uredbe i pisanjem internih akata poduzeća.
  • poslovni konzultant Danko Pigac kao vodeći konzultant već tri godine radi na više od 50 projekata usklađenja poslovanja poslovnih subjekata u Hrvatskoj i regiji. Veliko poslovno iskustvo stekao je radeći na vodećim pozicijama u Hotel Inter-Continental Corp. kao Assistant Systems Manager, u Agrokoru kao direktor telekomunikacija i VIPnetu kao Cluster IT direktor za Hrvatsku i Makedoniju, a kao poslovni konzultant u Pragmatekhu uspješno pomaže poslovnim subjektima da dostignu svoj puni potencijal.