Obilježavanje Svjetskog dana poduzetnica u ŽK Split

Objavljeno: 17. 05. 2019. , Ažurirano: 17. 05. 2019.

U utorak, 21. svibnja, u 17 sati i 30 minuta, u HGK – Županijskoj komori Split svečano će se obilježiti Svjetski dan poduzetnica.

Događaj organiziraju Hrvatska udruga poslovnih žena Krug i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split, a održava se pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske.

Svjetski dan poduzetnica udruga Krug obilježava od 2002. godine te tom prigodom dodjeljuje i godišnje nagrade uspješnim poslovnim ženama.

Priznanja će se i ove godine dodijeliti najuspješnijoj poduzetnici, menadžerici i poduzetnici u socijalnom poduzetništvu za rezultate poslovanja u prethodnoj godini.

Na ovaj način nastoji se pridonijeti promociji poduzetništva žena, uputiti na važnost i izniman potencijal žena u poduzetništvu, poticati žene na ulazak u poduzetništvo te odati priznanje najuspješnijima, koje mogu poslužiti kao uzor ostalima.