Radionica o primjeni Zakona o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom u ŽK Pula 9. ožujka

Objavljeno: 01. 03. 2018. , Ažurirano: 12. 03. 2018.

Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca, Hrvatska obrtnička komora i Hrvatska poljoprivredna komora u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede i Agencijom za zaštitu tržišnog natjecanja organizira petu u nizu od šest radionica na kojima će predstavnici Ministarstva poljoprivrede i Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja predstaviti Zakon o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom.

Radionica će se održati u petak, 9. ožujka, u 10 sati, u Županijskoj komori Pula, na adresi Carrarina 5.

Prijaviti se možete online prijavnicom u nastavku teksta najkasnije do četvrtka, 8. ožujka, u 16 sati.

Radi kvalitetnije organizacije radionice, molimo vas da nam pošaljete pitanja o primjeni navedenog Zakona koristeći online obrazac putem kojeg se možete i prijaviti na radionicu (u nastavku ovog teksta). Tekst Zakona možete pronaći na POVEZNICIa dosad postavljena pitanja i odgovore na njih možete pročitati u dokumentu u pratećim dokumentima na ovoj stranici. Pitanja koja zaprimimo objedinit ćemo i proslijediti nadležnim tijelima / predavačima koji će pripremiti službene odgovore i predstaviti ih na radionici.

Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja objavila je na svojoj stranici Dodatna pojašnjenja o Zakonu o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom. Navedena pojašnjenja vezana su na raniji objavljeni dokument AZTN-aU privitku ovoga teksta nalazi se i dokument s pojašnjenjima.