Poslovni susret hrvatskih i tvrtki iz BiH na sajmu GAST

Objavljeno: 18. 02. 2020. , Ažurirano: 19. 02. 2020.

HGK – Županijska komora Split u suradnji s Privrednom komorom Zeničko-dobojskog kantona organizira poslovne susrete hrvatskih i tvrtki iz BiH. Susreti će se održati u četvrtak, 27. veljače, u 11 sati, na sajmu GAST u Spaladium Areni.

Gospodarsko izaslanstvo BiH čine predstavnici tvrtki iz prehrambene industrije te predstavnici Privredne komore Zeničko-dobojskog kantona.

Prije razgovora predstavnika hrvatskih i bosanskohercegovačkih tvrtki, predstavit će se gospodarstvo Splitsko-dalmatinske županije te gospodarski potencijali Zeničko-dobojskog kantona s osvrtom na prehrambenu industriju.

Popis članova gospodarskog izaslanstva nalazi se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Zainteresirani za sudjelovanje trebaju se prijaviti prijavnim obrascem u nastavku.

Ako ne vidite prijavni obrazac u nastavku teksta i koristite preglednik Internet Explorer, lijepo vas molimo da istu ovu stranicu otvorite u drugom browseru, poput MS Edgea, Mozille Firefoxa ili Chromea te se prijavite. Ispričavamo se zbog neugodnosti i radimo na njenom žurnom otklanjanju.
If you can't see application form below the text and you are using Microsoft Internet Explorer, please open the same page in another browser, such as MS Edge, Mozilla Firefoxa or Chrome, and enrol. We are sorry for inconvenience. We are working on the issue.

Vrijeme Aktivnost
10:45 - 11:00 Registracija
11:00 - 11:10 Uvodni pozdravi
11:10 - 11:30 Prezentacija gospodarskih potencijala Zeničko-dobojskog kantona s osvrtom na prehrambeni sektor