predsjednik HGK ŽK Rijeka, Heri Bezić
Izvor: HGK

Svečano otvoren Rijeka Boat Show 2020

Objavljeno: 25. 09. 2020. , Ažurirano: 25. 09. 2020.

HGK – Županijska komora Rijeka sponzor je nautičkog sajma Rijeka Boat Show koji se održava na Gatu Karoline Riječke, od 25. do 27. rujna.

Na svečanom otvorenju Sajma Heri Bezić, v.d. predsjednika HGK – ŽK Rijeka istaknuo je kako HGK sa zadovoljstvom podržava Rijeka Boat Show

"Vjerujemo da će Sajam i ove godine, usprkos nepovoljnim okolnostima vezanim uz pandemiju bolesti COVID-19, biti uspješan i posjećen, pogotovo obzirom da se održava u isto vrijeme kada i Regata Fiumanka", istaknuo je Bezić.

Županijska komora Rijeka sudjeluje na sajmu kao izlagač i na svojem izložbenom prostoru predstavlja usluge HGK: Digitalnu komoru te Znakove kvalitete "Hrvatska kvaliteta" i "Kupujmo hrvatsko" te će poseban naglasak biti stavljen na članice Udruženja marina HGK, koje će također predstaviti svoje usluge. Udruženje marina obuhvaća više od 70 marina duž čitave obale.

"Pozivamo vas da pri obilasku Sajma posjetite štand Županijske komore Rijeka. Dodatnom ponudom i zanimljivim programima uz povoljne cijene, vjerujemo kako će Sajam i ove godine privući brojne posjetitelje, zaljubljenike u more i gospodarske aktivnosti na moru!", zaključio je Bezić.