Izvor: Pixabay

Stručni skup za veterinare

Objavljeno: 11. 10. 2019. , Ažurirano: 11. 10. 2019.

U Županijskoj će se komori Osijek u srijedu, 16. listopada, u 13 sati i 30 minuta održati stručni skup Terapije puerperalnih bakterijskih infekcija goveda i svinja koja je namijenjena veterinarima.

Prema Pravilniku o stručnom osposobljavanju Hrvatske veterinarske komore, skup će biti bodovan s dva boda.

Predavači na stručnom skupu su Boris Habrun, Hrvatski veterinarski institut, Zvonimir Šopar, Labor test d.o.o. te Katarina Žumbar i Goran Juričić iz CVA d.o.o.

Radionica je besplatna, a kontakt-osoba za više informacija je Ivan Križek iz Pheonix Farmacije (tel.: 031/275-320, mob.: 098/9812-797, e-pošta: i.krizek@phoenix-farmacija.hr).

Za sudjelovanje na stručnom skupu potrebno je popuniti online prijavu u nastavku ovog teksta.