Deveti stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj

Objavljeno: 25. 05. 2016. , Ažurirano: 29. 08. 2016.

Hrvatsko društvo prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista, Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo poljoprivrede RH već devetu godinu zaredom organiziraju stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj.

Održat će se u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore u Zagrebu, u četvrtak, 16. lipnja, a namijenjen je svim subjektima u poslovanju s hranom, akademskoj zajednici, predstavnicima bolnica, javnih institucija i škola te ostalim zainteresiranim sudionicima.

Na skupu će se predstaviti teme koje obuhvaćaju funkcionalnu hranu unutar nacionalnih i europskih zakonskih regulativa, tendencije i strategije razvoja tržišta funkcionalnih proizvoda te novi funkcionalni sastojci i njihovi zdravstveni učinci.

Za prijavu teme izlaganja (do 2. svibnja) te za dodatne informacije o stručnom skupu, molimo kontaktirajte tajnicu HDPBN-a Anu Lanu Ivančić  (e-adresa: alivancic@pbf.hr, tel.: 01/4826-250).

U prilogu se nalaze poziv i prijavnica na stručni skup.