Izvor: Shutterstock

Hrvatsko-turski poslovni forum u HGK

Objavljeno: 07. 10. 2019. , Ažurirano: 09. 10. 2019.

Hrvatsku će gospodarsku komoru u petak, 18. listopada, posjetiti izaslanstvo Istanbulske federacije udruga industrijalaca i poduzetnika (ISIFED) te će se tom prigodom u 14:00 sati održati Hrvatsko-turski poslovni forum u središnjici HGK (na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb).

Nakon plenarnog dijela foruma, održat će se poslovni razgovori turskih i hrvatskih tvrtki.

Forum će biti prilika za povezivanje gospodarstvenika i moguću uspostavu poslovne suradnje. Turske tvrtke koje su dio izaslanstva posluju u područjima: tekstila, metalne industrije, industrije plastike, autoindustrije i drugih.

U pratećim dokumentima možete preuzeti preliminarni program te detaljan popis turskih tvrtki.

Zainteresirani za sudjelovanje na forumu i B2B razgovorima neka popune prijavni obrazac (u nastavku teksta) na engleskom jeziku, najkasnije do četvrtka 17. listopada, do 12 sati.

Radni jezik foruma je engleski, a sudjelovanje na forumu je besplatno.