Vrijeme održavanja: 16.10.2020. - 18.11.2020.

Hrvatska- Austrija- online b2b sastanci u organizaciji HGK

Objavljeno: 09. 06. 2020. , Ažurirano: 21. 10. 2020.

U svrhu podizanja i jačanja međunarodnih poslovnih aktivnosti hrvatskih tvrtki Hrvatska gospodarska komora je započela s projektom online b2b sastanaka za hrvatske tvrtke i njihove inozemne partnere Go Global – Go Virtual, a uz podršku Europske poduzetničke mreže – EEN.

Cilj ove inicijative je pružiti podršku hrvatskim gospodarstvenicima za nastavak međunarodnih aktivnosti u novom globalnom poslovnom okruženju, za što je HGK osmislila online platformu preko koje se mogu virtualno povezati s poslovnim partnerima na inozemnim tržištima od njihovog interesa. Nakon provedene ankete odabrana su tržišta i sektori u kojima članice vide najviše mogućnosti za unaprjeđenje i razvoj novih poslovnih aktivnosti s naglaskom na izvoz.

Tržišta koja su obuhvaćena projektom Go Global – Go Virtual:

Slovenija, (2. srpnja 2020.)

Rusija (3. rujna 202.)

V4 (9.listopada 2020.)

Austrija- plenarni dio održat će se 10. studenoga 2020.

Njemačka - plenarni dio 10. prosinca 2020.

Izrael- plenarni dio 10. veljače 2021.

Pozivamo hrvatske tvrtke da se prijave na b2b sastanke s austrijskim tvrtkama, koje organiziramo putem platforme HGK Go Global – Go Virtual u suradnji s Austrijskom gospodarskom komorom.

Plenarni dio događanja održat će se 10. studenoga 2020., a za potencijalne hrvatske i austrijske sudionike platforma je već otvorena i dostupna za prijave. Prijava na platformu i sudjelovanje na poslovnim razgovorima su besplatni.

Prijava na platformu (putem preglednika Google Chrome) omogućuje izradu profila tvrtke, pretraživanje potencijalnih partnera i mogućnost direktnog poziva na online razgovore, a omogućena je i komunikaciju putem poruka. Sustav platforme šalje obavijesti direktno svim prijavljenima o iskazanim interesima za b2b sastancima, čije termine zajednički određuju gospodarstvenici iz zainteresiranih tvrtki.

Pristupite platformi Go Global – Go Virtual i iskoristite nove poslovne mogućnosti koje vam ovaj projekt nudi u povezivanju s inozemnim tvrtkama!