Hrvatski izlagači na sajmu grijanja, klimatizacije, hlađenja i kupaonske opreme ISH u Frankfurtu

Objavljeno: 27. 02. 2017. , Ažurirano: 15. 03. 2017.

Hrvatska gospodarska komora tradicionalno organizira zajednički nastup hrvatskih izlagača na Međunarodnom sajmu grijanja, klimatizacije, hlađenja i kupaonske opreme ISH u Frankfurtu, koji se održava od 14. do 18. ožujka 2017. godine.

Sajam ISH Frankfurt, vodeći je europskih sajam HVAC tehnologija (Heating, Ventilation, Airconditioning, Cooling) i opreme za kupaonice, a održava se bienalno, odnosno svake dvije godine.

Na prethodnom sajmu, na površini od 260.000 m2, svoje je proizvode izložilo 2.465 izlagača, a sajam je posjetilo 196.777 osoba.

U organizaciji Hrvatske gospodarske komore svoje proizvode u hali 9 na štandu D80, izlažu proizvođači opreme za grijanje: Lipovica d. o. o, Centrometal d. o. o., i Termostroj d. o. o. dok će u hali  3.0 na štandu F83, u sklopu Projekta Hrvatska kupaonica, svoje proizvode predstaviti proizvođači kupaonske opreme Santaj plastika d. o. o., Nord produkt d. o. o., Keramika modus d. o. o., Aquaestil plus d. o. o. i Bokart d. o. o.

Kontakt osobe vezane uz sve informacije za sajam ISH  su: Gordana Pehnec Pavlović, pomoćnica direktorice Sektora (01/4606-765, gpehnec@hgk.hr) i Gordana Ribarić, voditeljica Odjela za prerađivačku indutriju (01/4606-740, gribaric@hgk.hr) .