Autor: K. Štih

Međunarodno savjetovanje Mikro, male i srednje sunčane elektrane – samoopskrba energijom

Objavljeno: 01. 02. 2019. , Ažurirano: 07. 02. 2019.

Hrvatska gospodarska komora i Hrvatski inženjerski savez pokrovitelji su savjetovanja Mikro, male i srednje sunčane elektrane – samoopskrba energijom, u organizaciji Elektrotehničkog društva Zagreb (EDZ), koje će se održati u petak, 8. veljače, u 8.30 sati u Hrvatskom inženjerskom savezu, na adresi Berislavićeva 6 u Zagrebu.

Savjetovanje je namijenjeno zainteresiranima za uključivanje u kategoriju potrošača s vlastitom proizvodnjom iz obnovljivih izvora, kako bi se na taj način smanjili utjecaj na okoliš i troškovi za električnu energiju.

Na savjetovanju će biti govora o potrebnim tehničkim, ekonomskim i pravnim znanjima te o aktualnoj regulativi na temelju koje sudionici mogu crpiti dodatne informacije u vezi s donošenjem odluka o izgradnji sunčane elektrane za vlastitu opskrbu električnom energijom.

Detaljne informacije o savjetovanju, uključujući program i prijavu sudionika, dostupni su na web stranicama EDZ-a: program, prijava.