Izvor: HGK

Hannover Messe, sajam industrijske automatizacije, energetike, podugovaranja i mikrotehnologije

Objavljeno: 19. 04. 2018. , Ažurirano: 24. 04. 2018.

Hrvatska gospodarska komora već dvanaesti put zaredom organizira zajedničko sudjelovanje hrvatskih tvrtki na Međunarodnom sajmu industrijske automatizacije, energetike, podugovaranja i mikrotehnologije, koji se održava od 23. do 27. travnja u Hannoveru, u Njemačkoj.

Na sajmu se održava i niz popratnih manifestacija, događaja, predavanja te promocija, ali i izlaganja o budućim smjernicama razvoja elektroindustrije i metaloprerađivačke industrije u organizaciji krovnih europskih institucija. Osim proizvodnih tvrtki, izlagači na sajmu su i krovne europske i regionalne agencije, strukovna udruženja te vodeća sveučilišta i razvojno-istraživački instituti. Više o sajmu na: http://www.hannovermesse.de/home.

Na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore sudjeluju hrvatski izlagači iz područja metaloprerađivačke industrije u hali 5 sajma (Bajkmont d.o.o., Metalobrada, OMV-Indoil d.o.o. i POD d.o.o. na površini 25 m2 na poziciji C25) i elektroindustrije u hali 12 sajma (Cromatic d.o.o., Dalekovod proizvodnja d.o.o., Elka d.o.o., Helb d.o.o. i Pro Integris d.o.o. na površini 55 m2 na poziciji B04).