Izvor: HRPSOR

10. konferencija o društveno odgovornom poslovanju

Objavljeno: 07. 11. 2018. , Ažurirano: 14. 11. 2018.

Hrvatski poslovni savjet za održivi razvoj s Hrvatskom gospodarskom komorom kao glavnim partnerom organizira 10. konferenciju o DOP-u. Konferencija će se održati 20. i 21. studenoga u Hotelu Esplanade, u Zagrebu.

Tijekom Konferencije biti će dodjeljenje godišnje nagrade tvrtkama temeljem provedenog natječaja Indeks DOP-a, a dodatno će biti nagrađene tvrtke koje su pokazale kontinuitet u popunjavanju upitnika Indeks DOP-a - koje su devet, odnosno deset godina u popunjavale upitnik Indeks DOP-a.

U sklopu Konferencije Hrvatska gospodarska komora organizira panel raspravu “Dugogodišnji sudionici Indeksa DOP-a: Uloga društveno odgovornog poslovanja u oblikovanju dodane vrijednosti za poduzeća, društvo i okoliš – koristi i izazovi“.

Dnevni red

Više informacija i prijava dostupno je na sljedećoj poveznici: https://www.hrpsor.hr/prikazi-prijavnicu/10_konferencija_o_dop-u_20_i_21_studenoga_2018_10th_conference_on_csr_november_20th_and_21st_2018-796