Radionice za tipove operacija 4.1.1. i 6.2.1. iz Programa ruralnog razvoja 2014. – 2020. u ŽK Split

Objavljeno: 01. 03. 2018. , Ažurirano: 02. 03. 2018.

U Županijskoj komori Split u utorak, 6. ožujka djelatnici Ministarstva poljoprivrede, Uprave za ruralni razvoj u suradnji s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i Županijskom komorom Split održat će dvije radionice za potencijalne korisnike mjera iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

• Mjera 4 Ulaganja u fizičku imovinu, podmjera 4.1., tip operacije 1.1. Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava  – od 12 do 14 sati.

Informacije u vezi s natječajem za sektor biljne proizvodnje nalaze se na POVEZNICI.

• Mjera 6 Razvoj poljoprivrednih gospodarstava i poslovanja, podmjera 6.2, tip operacije 2.1. Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima – od 14 do 16 sati.

Svrha je natječaja stvaranje novih nepoljoprivrednih djelatnosti na poljoprivrednim gospodarstvima uz održavanje postojeće zaposlenosti ili stvaranje novih radnih mjesta radi smanjenja depopulacije i poticanja održivog razvoja ruralnih područja, a cilj je radionice približiti korisnicima postupak i način prijave na natječaj.

Informacije o uvjetima provedbe natječaja nalaze se na POVEZNICI.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Danica Poparić-Majić (tel.: 021/ 321-169).