ŽK Varaždin
Izvor: HGK

Objavljeno: 18. 03. 2019. , Ažurirano: 18. 03. 2019.

Radionica Komunikacija i načela pregovaranja u funkciji podizanja kvalitete poduzeća održat će se u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Varaždin u petak, 29. ožujka, u 10 sati.

Tema radionice posvećena je ulozi kvalitete u komunikaciji u poslovnom i međunarodnom pregovaranju, ali i na internoj razini unutar tvrtke, a predavač je Tomislav Galović sa Ekonomskog fakulteta u Rijeci.

Glavni cilj je prenijeti znanje zainteresiranim sudionicima te predstaviti učinkovite metode za postizanje više razine kvalitetne komunikacije, odnosno formirati uspješniji sustav upravljanja kvalitetom tvrtke. Radionica uključuje upoznavanje s temeljnim načelima poslovnog pregovaranja kako bi se ojačala konkurentnost gospodarskih subjekata. Interaktivnom nastavom i radom u timovima polaznicima će se približiti koncept kvalitetne i učinkovite poslovne komunikacije. Poseban naglasak radionice stavljen je na upoznavanje i savladavanje vještina neverbalne komunikacije koji unapređuju kvalitetu interakcije.

Predviđeno trajanje radionice jest četiri sata, a namijenjena je svim gospodarskim subjektima, izvoznicima, državnim institucijama i organizacijama te ostalim zainteresiranim stranama.

Sudjelovanje je besplatno, uz obaveznu online prijavu najkasnije do četvrtka, 28. ožujka.