Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Održana radionica izobrazbe u području sustava javne nabave u ŽK Virovitica

Objavljeno: 18. 10. 2017. , Ažurirano: 15. 11. 2017.

U HGK – Županijskoj komori Virovitica u utorak, 14. studenoga, na temelju Sporazuma o suradnji Hrvatske gospodarske komore s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprave za politiku javne nabave, održana je radionica izobrazbe u području sustava javne nabave Aktualna praksa državne komisije, okvirni sporazum, pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje.

Radionicu je odobrila Uprava za politiku javne nabave Ministarstva te se objavljuje u Popisu programa usavršavanja, čime su polaznici radionice stekli pravo na osam bodova za obnovu certifikata.

Predavači su bili Zoran Vuić i Anton Tomljanović iz Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Svakom će polazniku radionice Ministarstvo izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Na radionici je prisustvovalo 20 predstavnika gospodarskih subjekata i institucija s područja Virovitičko-podravske županije.