Projekt razvoja poduzetništva žena pomoću intelektualnoga kapitala

Objavljeno: 27. 04. 2017. , Ažurirano: 08. 06. 2017.

"Ovaj projekt još je jedna u nizu aktivnosti koje ŽK Split godinama provodi na poticanju i promociji poduzetništva žena i nadamo se da će donijeti ženama u njihovu poslovanju, posebno u turističkoj djelatnosti, onu nužnu dodanu vrijednost, osvijestiti im važnost intelektualnoga kapitala, a svima nama važnost iskorištavanja potencijala i jačanja ženskog poduzetništva'', rekla je v. d. predsjednice Županijske komore Split Mirjana Čagalj u petak, 14. travnja, na konferenciji za novinare povodom predstavljanja projekta Razvoj poduzetništva žena pomoću intelektualnoga kapitala kao potencijala - Radionice za razvoj poduzetništva žena.

Cilj je projekta poticanje i promicanje poduzetništva žena u Splitsko-dalmatinskoj županiji putem edukacije poduzetnica o važnosti upravljanja intelektualnim kapitalom u njihovim poslovnim subjektima. Projekt bi trebao trajati do 30. svibnja, kada će se na završnoj konferenciji u ŽK Split predstaviti njegovi rezultati.

Projekt je namijenjen poduzetnicama Splitsko-dalmatinske županije, nositelj mu je Hrvatska udruga poslovnih žena Krug – Ogranak Split, a partneri na projektu su HGK – Županijska komora Split, Splitsko-dalmatinska županija i Hrvatska banka za obnovu i razvitak.

- U ŽK Split održana Završna konferencija projekta Razvoj poduzetništva žena kroz intelektualni kapital kao potencijal

- Predavanje u ŽK Split i u Makarskoj: Intelektualni kapital – od potencijala k stvaranju vrijednosti

- ŽK Split: Radionica Kreativne tehnike i inovacijski procesi

Započeo projekt razvoja poduzetništva žena pomoću intelektualnoga kapitala – ŽK Split partner na projektu

- Predavanjem u ŽK Split započeo projekt za razvoj poduzetništva žena

TV Jadran, Osvrt (17.05.2017.)

- O ženama na upravljačkim položajima

Dalmacija danas (04.05.)

- Predavanjem u ŽK Split započeo projekt za razvoj poduzetništva žena

Dalmatinski portal (04.05.)