Priznanje za ŽK Pula i izlagače na sajmu tehnike u Beogradu

Objavljeno: 18. 05. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Tvrtka ENSO d. o. o. iz Garešnice, koja se bavi industrijskom automatizacijom i proizvodnjom specijalnih strojeva, nagrađena je na ovogodišnjem 60. međunarodnomu sajmu tehnike u Beogradu, za stroj MARA, koji služi za magnetno razdvajanje. Ovoj tvrtki koja se bavi programiranjem u autoindustriji te izradom aplikacija za obradu i prikaz podataka, nagrada je uručena u srijedu 18. svibnja, a riječ je o tvrtki koja je ujedno i izlagač na štandu HGK.

Također, Županijskoj komori Pula uručena je posebna zahvalnica za organizaciju grupnog nastupa članica u sklopu ovogodišnjeg sajma.