Prezentacija Kako poslovati u Vladimirskoj oblasti, predviđeni B2B sastanci hrvatskih i ruskih tvrtki

Objavljeno: 23. 04. 2018. , Ažurirano: 03. 05. 2018.

Za vrijeme službenog posjeta izaslanstva Vladimirske oblasti (Ruska Federacija), HGK organizira Poslovni forum i prezentaciju o mogućnosti poslovanja u toj ruskoj oblasti. Prezentacija će se održati u petak, 4. svibnja, u 10 sati u Hotelu Dubrovnik, u Zagrebu.

Vladimirska oblast nalazi se u središnjem okrugu europskog dijela Ruske Federacije, na zapadu i jugozapadu graniči s moskovskom oblasti, a udaljenost od Moskve je oko 200 km. Središnje mjesto u gospodarstvu ove bogate ruske oblasti zauzima industrija, naročito strojogradnja i metaloprerađivačka industrija, a značajne su i prehrambena i laka industrija. Od prehrambene industrije posebno je razvijena mliječna i konditorska proizvodnja.

Osim prezentacija o uvjetima, mogućnostima i potencijalima poslovanja za hrvatske tvrtke s tvrtkama iz ove ruske regije, održat će se i poslovni razgovori hrvatskih i ruskih tvrtki iz priloženog popisa.

Pozivamo vas da sudjelujete na Poslovnom forumu s gospodarstvenicima iz ruske Vladimirske oblasti, a svoje sudjelovanje potvrdite popunjavanjem prijavnog obrasca do 25. travnja.

Za dodatne informacije kontakt-osoba je viša stručna savjetnica Suzana Knežević, tel.: 01/4561-508, sknezevic@hgk.hr.