Izvor: PIXABAY

Prijavite se na radionicu Biznis akademije u Zagrebu

Objavljeno: 05. 11. 2019. , Ažurirano: 05. 11. 2019.

Radionica Biznis akademije ponovno će se održati u Zagrebu u srijedu, 6. studenoga, od 13 do 17 sati na adresi Ilica 49 (Obrtnički dom), a vodit će je stručnjaci digitalnog marketinga Vatroslav Škare i Sanja Novak.

Događanje je namijenjeno onima koji žele poboljšati svoje poslovanje putem digitalnih kanala, a u trosatnom edukativnom programu polaznici će učiti o prednostima digitala u marketingu i prodaji. Glavni alati, potrebne predradnje, Googleova uloga, community menadžment, poboljšanje već provođenih aktivnosti te kako uopće započeti, bit će samo neke od obrađenih tema edukacije, dok će se sat vremena odvojiti za osvježenje i networking.

Hrvatska gospodarska komora i Obrtnička komora Zagreb podupiru ovu radionicu, a Tele2 omogućuje svim prijavljenima besplatno sudjelovanje.

Više informacija o prijavama pronađite ovdje, a ako nemate mogućnost prijaviti se putem navedene poveznice, budite slobodni stupiti u kontakt s Odjelom za odnose s javnošću Hrvatske gospodarske komore (01/4561-561).