Poziv na panel diskusiju

Objavljeno: 02. 06. 2020. , Ažurirano: 02. 06. 2020.

Prijedlog zakona o obnovi Zagreba i dviju županija od posljedica potresa koji je na javnoj raspravi je iznimno složen i obuhvaća veliki broj zainteresiranih strana, struke, industrije, građana i općenito je relevantan za široku javnost.

Upravo iz tog razloga, a kao predstavnici industrije i građevinskog sektora, organiziramo integralnu panel diskusiju na temu ovog prijedloga zakona koji je na javnoj raspravi još samo do 14.6.2020. godine.

Panel diskusija, koju je podržala i Hrvatska gospodarska komora, održat će se u srijedu 3. lipnja s početkom u 14 sati.

S obzirom na preporuke socijalne distance diskusiju možete pratiti uživo preko ovog linka od 14:00 sati. Nije potrebna nikakva ranija registracija, a tijekom panel diskusije moći ćete postavljati pitanja na info@hupfas.hr.

Ukoliko bi netko od vas ipak htio i fizički biti prisutan, molimo vas da se čim ranije javite na info@hupfas.hr budući da je kapacitet dvorane ograničen s obzirom na preporuke Stožera za civilnu zaštitu.

Panelisti:

• Ivica Rovis, Zavod za prostorno uređenje Grada Zagreba
  • Tihomil Matković, Društvo arhitekata Zagreb
  • Andrija Mihić, Udruženje upravitelja grada Zagreba
  • Josip Atalić, Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • Željko Uhlir, Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja RH
  • Stipe Tutiš, Zavod za zaštitu kulture Grada Zagreba
  • Tea Helman Jukić, Hrvatska udruga poslodavaca
  • Predstavnik Svjetske banke, TBC
  • Željko Kolar, Krapinsko Zagorska Županija, župan, TBC
  • Stjepan Kožić, Zagrebačka Županija, župan, TBC

Moderatorice: