Izvor: SUMSI

Okrugli stol o zapošljavanju i samozapošljavanju osoba s invaliditetom

Objavljeno: 21. 05. 2021. , Ažurirano: 21. 05. 2021.

Hrvatski savez udruga za mlade i studente s invaliditetom (SUMSI) poziva poslodavce na besplatni online Okrugli stol o zapošljavanju i samozapošljavanju osoba s invaliditetom, koji će se održati u utorak, 25. svibnja, u 11 sati, na platformi Zoom.

Okrugli stol, koji će moderirati stručnjakinja za za odnose s javnošću Aleksandra Štingl, se organizira u sklopu trogodišnjeg programa Zajedno kroz izazove, kojemu je cilj poboljšati integraciju i uključivanje osoba s invaliditetom na tržište rada. Do sada je u okviru programa napravljeno istraživanje o realnom stanju osoba s invaliditetom na tržištu rada, tiskana je edukativa brošura, održane su individualne radionice s osobama s invaliditetom, kao i radionica za poslodavce.

Program financijski podržava Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, partneri su Centar za socijalnu skrb Zagreb i Fakultet političkih znanosti u Zagrebu, a suradnici Poslovni dnevnik, Zavod za vještačenje, profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom, Hrvatski zavod za zapošljavanje i Hrvatska gospodarska komora.

Okruglom stolu se možete priključiti na POVEZNICI.

Vrijeme Aktivnost
25.05.2021
11:00 - 11:10 Albina Žnidar, Hrvatski savez udruga za mlade i studente s invaliditetom SUMSI – o programu Zajedno kroz izazove, ciljevi i perspektive
11:10 - 11:20 Dina Glavan, Hrvatski zavod za zapošljavanje – aktivnosti i usluge za osobe s invaliditetom