Izvor: www.pixabay.com

Predstavnice Županijske komore Pula i HBOR-a posjetile tvrtke u Novigradu

Objavljeno: 19. 11. 2015. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Predstavljena je mogućnost dobivanja znaka kvalitete HGK Hrvatska kvaliteta koji omogućuje bolji pristup tržištu i prepoznatljivost kod potrošača koji posebnu pažnju posvećuju kvaliteti

Predsjednica Županijske komore Pula Jasna Jaklin Majetić i voditeljica područnog ureda HBOR-a za Istru Cinzia Zubin posjetile su u, četvrtak, 19.studenoga, tvrtke u Novigradu Vision d. o. o. i Dream Lab d. o. o. radi upoznavanja s poslovanjem i planovima razvoja.

Domaćin u tvrtki Vision bio je direktor Roberto Fattori koji je predstavio trenutnu fazu izgradnje dizajn butik hotela u Novigradu s četiri zvjezdice – Rivalmare. Izgradnja se dijelom financira bespovratnim sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR). Tvrtka Vision razvija i luksuzan brand Northistria koji objedinjuje prirodne ljepote sjeverne Istre, kulturnu baštinu i gorumet užitak. Robertto Fattori suvlasnik je i tvrtke FA.IS.A  d. o. o. koja vrlo uspješno posluje punih 20 godina i zapošljava velik broj ljudi iz Novigrada i Bujštine.

Razgovaralo se i s čelnim osobama tvrtke Dream Lab koja pod brendom Gustolato proizvodi originalne recepture visokokvalitetne čokolade kao i kolače i sladoled koje se distribuiraju u slastičarnice i butik hotele kao i u HoReCa grupu, a čija je kvaliteta potvrđena među ostalim, na natjecanju Međunarodnih nagrada za čokoladu. Pritom je predstavljena mogućnost dobivanja znaka kvalitete HGK Hrvatska kvaliteta koji omogućuje bolji pristup tržištu i prepoznatljivost kod potrošača koji posebnu pažnju posvećuju kvaliteti.