Predstavljanje Priručnika za ishođenje akata za gradnju sustava vodoopskrbe i odvodnje

Objavljeno: 27. 03. 2018. , Ažurirano: 18. 04. 2018.

Priručnik za ishođenje akata za gradnju sustava vodoopskrbe i odvodnje s pripadajućim građevinama financiranim sredstvima EU bit će predstavljen u utorak, 17. travnja, u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13. Predstavljanje priručnika organizira Županijska komora Osijek u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike i Hrvatskim vodama.

Priručnikom se daje sustavan prikaz dokumenata i radnji nužnih za pribavljanje akta za gradnju na temelju Zakona o gradnji i Zakona o prostornom uređenju te drugih propisa, uz opis sadržaja tih dokumenata i pospješivanje razumijevanja ključnih pitanja i postupaka u vezi s izdavanjem akta za gradnju vodno-komunalnih građevina.

Priručnik će predstaviti autori, a program predstavljanja nalazi se u pratećim dokumentima.

Tijekom predstavljanja Priručnika sudionicima će biti omogućeno aktivno sudjelovanje postavljanjem konkretnih pitanja autorima, a svaki će sudionik dobiti i tiskani primjerak Priručnika.

Molimo da svoje sudjelovanje prijavite putem online prijave u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je 16. travanja.