Katalog hrvatskih proizvoda
Izvor: Pixabay

Predstavljanje online Kataloga hrvatskih proizvoda u ŽK Karlovac

Objavljeno: 21. 02. 2017. , Ažurirano: 02. 03. 2017.

U ŽK Karlovac će se u srijedu, 1. ožujka, s početkom u 11 sati, održati predstavljanje nove usluge Hrvatske gospodarske komore, online Kataloga hrvatskih proizvoda.

Cilj je upoznati predstavnike gradova i općina te drugih obveznika i naručitelja u sustavu javne nabave sa sadržajem i ciljevima Kataloga, odnosno da u Hrvatskoj postoje proizvodi koji kvalitetom i cijenom ne odstupaju od konkurentnih stranih proizvoda.

Na prezentaciju su pozvani i poduzetnici, da putem Kataloga iskoriste mogućnost predstavljanja svojih proizvoda i usluga naručiteljima, ali i mogućnost besplatne promocije i povezivanja s drugim poslovnim subjektima.

Sadržaj i ciljeve Kataloga predstavit će Tajana Kesić Šapić, direktorica Sektora za industriju i IT Hrvatske gospodarske komore, a zainteresirani se mogu prijaviti do 28. veljače na adresu hgkka@hgk.hr ili telefon 047 / 611 180.