Autor: www.pixabay.com

Predavanje u ŽK Pula: Prekogranično poslovanje u Austriji danas i nakon 1. srpnja 2020.

Objavljeno: 15. 11. 2019. , Ažurirano: 18. 11. 2019.

Županijska komora Pula poziva na predavanje Prekogranično poslovanje u Austriji danas i nakon 1. srpnja 2020. koje će se održati u četvrtak, 21. studenoga, u 10 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Pula.

Na predavanju će biti predstavljene mogućnosti za uspješno upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju, kao i opće preporuke za uspješno poslovanje u Austriji, s naglaskom na postojeće uvjete koje treba zadovoljiti i promjene koje će nastupiti nakon 1. srpnja 2020. godine. Ako ste poduzetnik koji posluje ili želi poslovati na području Austrije i informirati se o mogućnostima i uvjetima poslovanja, na ovom predavanju saznat ćete relevantne informacije o austrijskom zakonodavnom okviru te uvjetima za pružanje usluga na području Austrije.

Predavanje će održati mag. Izeta Iftić, suradnica Odvjetničkog ureda Grilc Vouk Škof iz Klagenfurta na hrvatskom jeziku. Predviđeno trajanje predavanje je 90 minuta.

Organizator je za predstavnike tvrtki članica HGK osigurao sudjelovanje bez plaćanja.

Sudjelovanje se potvrđuje ispunjavanjem prijavnog formulara.