Izvor: pixabay

Predavanje o učinkovitom upravljanju javnom rasvjetom

Objavljeno: 19. 11. 2018. , Ažurirano: 21. 11. 2018.

Županijska komora Osijek, u suradnji s tvrtkama Detas d.o.o. i Open way d.o.o., organizira stručno predavanje o učinkovitom upravljanju javnom rasvjetom.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 3. prosinca, u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Cilj je predstaviti mogućnosti koje su na raspolaganju institucijama javnog, civilnog i privatnog sektora, u vezi s povećanjem kvalitete javne rasvjete uz smanjenu potrošnju električne energije te unaprjeđenje i povećanje energetske učinkovitosti, smanjenje svjetlosnog zagađenja, korištenje novih tehnologija i potencijalno korištenje obnovljivih izvora energije.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno. Za sudjelovanje se potrebno prijaviti online prijavnicom u nastavku teksta. Prijave se zaprimaju najkasnije do petka, 30. studenoga ili do ispunjenja kapaciteta dvorane.

Program predavanja u pratećim je dokumentima.