Izvor: Pixabay

Predavanje Kako ostvariti pravo na povrat dijela trošarina iz cijene goriva

Objavljeno: 21. 02. 2019. , Ažurirano: 06. 03. 2019.

Županijska komora Slavonski Brod, u suradnji s Odjelom za inspekcijske i nadzorne poslove u području trošarina i posebnih poreza Carinskog ureda Slavonski Brod, organizira besplatno predavanje Kako ostvariti pravo na povrat dijela trošarina iz cijene goriva.

Predavanje će se održati u utorak, 5. ožujka, u 12 sati u Županijskoj komori Slavonski Brod, na adresi Matije Mesića 9, a namijenjeno je svim prijevoznicima koji obavljaju komercijalni prijevoz robe i putnika.

Predstavnik Carinskog ureda Slavonski Brod ukratko će objasniti koje kriterije prijevoznici moraju ispunjavati kako bi mogli predati Zahtjev za povrat dijela trošarine prema Pravilniku o ostvarivanju prava na povrat dijela plaćene trošarine za dizelsko gorivo u komercijalnom prijevozu robe i putnika, koji je stupio na snagu 1. veljače ove godine, te kako se pravilno ispunjavaju popratni obrasci.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na predavanju mogu se prijaviti popunjavanjem online prijavnice u nastavku teksta ili na elektroničku adresu mbalen@hgk.hr, najkasnije do 4. ožujka.