Pozivamo vas na radionicu Kontroling – Change Business Way

Objavljeno: 19. 04. 2019. , Ažurirano: 27. 05. 2019.

Županijska komora Osijek, u suradnji s tvrtkom Altius savjetovanje d.o.o., organizira predavanje Što vlasnicima i menadžerima donosi kontroling – Change Business Way koje će se održati u ponedjeljak, 10. lipnja, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Radionica je namijenjena vlasnicima tvrtki i menadžerima kako bi se informirali o brojnim transformacijama koje je kontroling doživio proteklih godina.

Cilj je upoznati polaznike s ulogom kontrolinga u modernom upravljanju, iskoristiti potencijale ove važne funkcije i kako je ona pomogla poduzećima koja su je uvela. Radionica će obuhvatiti studije slučaja hrvatskih poduzeća.

Predavač na radionici bit će Andreja Švigir, suosnivačica Altius savjetovanja d.o.o.

Predviđeno trajanje radionice je tri i pol sata, plus vrijeme za raspravu. Sadržaj radionice nalazi se u pratećim dokumentima.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, ali je potrebno prijaviti se putem online prijavnice u nastavku ovog teksta, najkasnije do 7. lipnja.