CeBIT 2018 - d!tec
Izvor: CeBIT

Hrvatske IT tvrtke sudjelovale u Future Match B2B razgovorima na sajmu CeBIT u Hannoveru

Objavljeno: 23. 03. 2018. , Ažurirano: 21. 06. 2018.

Hrvatska gospodarska komora vodila je poslovnu delegaciju od 10 hrvatskih IT tvrtki na Future Match business-to-business razgovore na sajmu CeBIT.

CeBIT2018-ulaz.jpg

CeBIT 2018 – ulaz; Izvor: CeBIT

Susreti Future više su okrenuti razvoju te međunarodnoj suradnji na razvojnim projektima, o čemu svjedoči i podatak da taj servis CeBIT-a vodi Leibnizovo Sveučilište iz Hannovera, partner Europe Enterprise Networka.

CeBIT2018-d!talk.jpg

CeBIT 2018 – d!talk; Izvor: CeBIT

CeBIT, koji se ove godine održao u Hannoveru u novom terminu i s novom, modernijom koncepcijom od 11. do 15. lipnja, dugi je niz godina najveći svjetski sajam informacijskih tehnologija i privlači izlagače i posjetitelje iz cijelog svijeta.

CeBIT2018-d!campus.jpg

CeBIT 2018 – d!campus; Izvor: CeBIT

Future Match je platforma za unaprijed dogovorene poslovne razgovore koja naglašava suradnju u tehnološkom razvoju. Na ovogodišnjem je 20. izdanju sudjelovalo oko 230 tvrtki iz 24 zemlje, a održano je više od 700 razgovora. Future Match B2B razgovori održali su se od 12. do 15. lipnja.

Ove su godine u organizaciji Hrvatske gospodarske komore besplatno u Future Match B2B razgovorima sudjelovali Media-Soft iz Čakovca, Informatika Fortuno iz Vinkovaca, Nove igre iz Zaprešića, B.I.D. grupa i Login iz Rijeke, Amplifico i Stranica iz Splita te AmfiCon, Codel, PIS, Undabot, Poslovna inteligencija i Info Novitas iz Zagreba.