ŽK Split: Denis Ožegović izabran za predsjednika Strukovne grupacije autoškola

Objavljeno: 07. 12. 2016. , Ažurirano: 15. 12. 2016.

U srijedu, 14. prosinca, u ŽK Split na osnivačkoj sjednici Strukovne grupacije autoškola pri Županijskoj komori Split, za predsjednika novoosnovane grupacije izabran je Denis Ožegović, predstavnik autoškole Hajduk, a Antonio Mamuša, predstavnik autoškole Dalmacija, izabran je za zamjenika.

Poslovni tajnik grupacije bit će Rade Maršić iz Odsjeka za promet i veze u ŽK Split.

Prisutnima su predstavljene sve aktivnosti i usluge HGK koje su na raspolaganju članicama te sve prednosti koje mogu ostvariti putem Strukovne grupacije.

Svrha osnivanja Strukovne grupacije autoškola pri ŽK Split jest okupljanje poslovnih subjekata koji se bave djelatnošću vozačkih škola radi lakšeg rješavanja problema u poslovanju, predlaganja mjera za njihovo otklanjanje, unapređenja poslovanja, promicanja zajedničkih interesa te mogućnost članica da na afirmativniji način, uz potporu Komore, istaknu, pregovaraju i riješe sve nedoumice u vezi s određenim zakonima i rješenjima te time olakšaju svoje poslovanje.