Izvor: pixabay

Poziv na okrugli stol Kibernetsko-fizikalni sustavi i Internet stvari

Objavljeno: 03. 04. 2018. , Ažurirano: 03. 04. 2018.

Okrugli stol Kibernetsko-fizikalni sustavi i Internet stvari održat će se 11. travnja, od 14 do 16.15 u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Draškovićeva 45.

Teme okruglog stola su:

• Digitalna transformacija poslovanja i industrijska revolucija 4.0 (prof. dr. sc. Mario Spremić, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet)
  • Inovativno pametno poduzeće (prof. dr. sc. Ivica Veža, Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje)
  • Internet stvari (prof. dr. sc. Ivana Podnar Žarko, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva)
  • Umjetna inteligencija i podatkovna znanost kao pokretači digitalne transformacije (izv. prof. dr. sc. Jan Šnajder, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva)
  • Optimalno upravljanje sustavom sustava (prof. dr. sc. Mato Baotić, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva)

Organizator je Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom Nikola Tesla.