Izvor: Pixabay

Poziv na izlaganje na sajmovima BIAM i Zavarivanje 2020. po povoljnijim uvjetima za članice HGK

Objavljeno: 11. 09. 2020. , Ažurirano: 11. 09. 2020.

HGK – Komora Zagreb, u partnerstvu sa Zagrebačkim Velesajmom, poziva vas na izlaganje na sajmovima BIAM (25. međunarodni sajam alata i alatnih strojeva) i Zavarivanje (28. međunarodni sajam zavarivanja i antikorozivne zaštite), koji će se održati u novom terminu 14. – 17. listopada 2020. na Zagrebačkom Velesajmu.

Program sajmova uključuje tehnološka dostignuća te novitete i inovacije u području računalno upravljanih alatnih strojeva, robotike i inovativnih informatičkih rješenja, inženjeringa, alata i dijelova, materijala za strojnu obradu, procesne opreme u području zavarivanja te proizvode, sredstva i načine primjene optimalne antikorozivne zaštite. Sajmove prati i raznolik stručni program te su oni idealna prilika za predstavljanje i promociju novih tehnologija i sustava, tehnika, strojeva i alata, povezivanje ponude i potražnje u industrijskom sektoru te za edukaciju, transfer tehnologije i stručno usavršavanje.

Zanimanje poslovnih posjetitelja, kao i izlagača, za sudjelovanje na navedenim sajmovima raste iz godine u godinu za više od 30%. Na prethodnom izdanju, 2018. godine, predstavilo se 325 izlagača iz više od 30 zemalja.

Članice HGK koje su zainteresirane za nastup na navedenim sajmovima mogu izlagati po povoljnijim uvjetima (potrebno je prilikom prijave istaknuti da se prijavljuju preko HGK).

Prijavni obrazac, popis izložbenih grupa i ostalu dokumentaciju vezanu uz izlaganje možete pronaći na internetskoj stranici Zagrebačkog Velesajma https://www.zv.hr/sajmovi-7/biam-zavarivanje-2508/2508.

Rok za prijavu je 21. rujna.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći dopis Zagrebačkog velesajma o potvrdi termina i nastupa, shemu paviljona te pregled predviđenih sigurnosnih mjera za vrijeme održavanja sajmova.

Osoba za kontakt je Damir Pavlek, voditelj projekta BIAM, tel.: +385 1 6503 429, e-mail: damir.pavlek@zv.hr, a za sva dodatna pitanja možete se obratiti i Komori Zagreb na e-adresu: hgkzg@hgk.hr.